Výsledky klientů

 

Kateřina Kocourková (34let)

Byla jsem celoživotní dietářka. Jednoho dne jsem si našla na internetu nabídku Analýzy stavby těla. To jsem využila, protože jsem chtěla zhubnout.
Kontaktoval mě výživový poradce a vše mi dokonale vysvětlil. Jak funguje organizmus, co vše potřebuje atd. Byla jsem nadšená, protože teorii jsem měla jako většina žen zvládnutou na jedničku.
Čtrnáct dní jsem si počítala, kolik utratím za jídlo a došla k závěru, že stejné peníze by i daleko větší do jídla dávám už teď. Objednala jsem si optimální stravovací plán a začala jsem tělo vyživovat.
Zhubla jsem za velice krátkou dobu 12 kg a měla obrovský nárůst energie, úbytek tuku, přibrání svalové hmoty a zlepšení kvality vlasů a kůže. Takovou nádhernou postavu jsem nikdy předtím neměla.
Mám nejmenší váhu od své čtvrté třídy. Na první fotce mi je 14 let a vážím 88kg. Ve 24 letech jsem vážila 98kg a ve 34 letech mám ideální váhu z hlediska zdraví. Zhubla jsem 12kg.

Martin Urban (42 let)

Niky jsem svoji váhu nějak extra neřešil a stravování už vůbec ne. Jedl jsem nepravidelně, vůbec žádné ovoce a zelenina – spíše párečky a salám.
Pitný režim také nic moc.
Postupně jsem se vypracoval až na „docenta“.
Úplně náhodou jsem narazil na jednoduché stravovací plány zdravé výživy, kde mi slibovali, že se nadváhy lehce zbavím.
Snadná příprava, přijatelná cena – „můžeš jíst dále vše, jen zařaď do stravování výživná jídla a uvidíš“ … přišlo mi to jako „sci-fi“.
Tak jsme se do toho pustil. Na začátku: váha 95kg, přes břicho 104cm. Po zařazení zdravého jídla do denního stravování jsem byl po půl roce na váze 83kg, přes břicho 94cm.
Když bych to nezkusil, nikdy bych nevěřil, že to skutečně funguje a je to tak jednoduché.

 

Věra Urbanová (70let)

S nadváhou jsem se potýkala celý život. Byla jsem smířená, že to mám prostě v rodině. V 69 letech jsem při výšce 160cm vážila 80kg. Se stravovacími plány mě seznámil můj syn, který je již používal a zdravě hubnul. Za necelý rok jsem zhubla 15kg, přes boky 21cm, v pase 11 cm. Cítím se skvěte, mám i v těchto letech energii. Nevím co je únava, přestaly mi bolesti krční páteře a pálení žáhy.
Na mém příběhu se potvrzuje, že i v tomto věku lze zdravě zhubnout a váhu si udržet. Příjemné je i to, že si mohu pořídit pěkné, moderní oblečení.